575 ₴
Характеристики
| Тип мототехніки | Мотоцикл Мопед Скутер |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Стан | Нове |
| Код запчастини | 2014 |
Опис
Акумулятор 12 V 5 Ah гелевий високий (119х60х129) YB5L-BS (жовтогарячий) TERRI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип мототехніки | Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Помаранчевий |