7 374 ₴
Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Кентавр |
| Об'єм двигуна | 196.0 (куб. см) |
| Потужність | 6.5 (л. с.) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Датчик низького рівня оливи | є |
| Довжина вала | 50 мм |
| Діаметр вала | 19 мм |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Потужність двигуна | 6.5 л.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Суха вага | 16 кг |
| Габарити | 390 x 320 x 345 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розташування вала | Горизонтальне |
| Рекомендована олива | SAE 10W40 |
| Обертання вала | проти годинникової стрілки |
| Рекомендоване паливо | Бензин А-92 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Робочий об'єм | 196 см. |
| Діаметр внутрішньої різі | 8 (мм) |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Кількість обертів вала |
3600 об./хв |
Опис
Бензиновий двигун із редуктором і зчепленням — це якісне надійне обладнання, яке можна встановити на культиватори, мотоблоки, маленькі перегонові машини, мотоцикли, пілорозами та низка іншої техніки. Бензиновий мотор зі знижувальним редуктором популярний на фермах, у господарствах.
Цей бензиновий двигун забезпечений знижувальним редуктором зі зчепленням, тобто вал почне обертатися тільки тоді коли оберти двигуна досягнуті 1000 об. хвилину. На холостих обертах 800 об. хв. вал не обертається.
Максимальна потужність мотора становить 6.5 к.с., (5 Квт.)
Бензиновий мотор від торгової марки Кентавр обладнаний 1 циліндром і верхнім розташуванням клапанів. Бензиновий двигун є чотиритактним.
На моторі встановлена надійна система повітряного очищення надходить повітря в карбюратор, який має можливість регулювання забору повітря на 180 градусів. Фільтр з оливною ванною дуже просто очистити. Охолодження самого мотора здійснюється за допомогою вентилятора, який є під ручним стартером. Запуск мотора виробляють кік-стартер.
Об'єм бака для пального становить 3.6 літрів, що дає змогу безперебійно та надійно використовувати мотор тривалий час без дозаправляння. Мастило внутрішніх частин двигуна відбувається за допомогою оливи, необхідно 0,6 літра. Тип оливи напівсинтетична марка SAE10W40
Для запобігання зламанню двигуна в разі, якщо немає оливи встановлений оливний датчик. У разі, коли оливи буде дуже мало або не досить, бензиновий мотор не зможе запуститися, і загвинне коли олива в системі буде нижчою за норму.
Максимальна швидкість обертання вала на виході з редуктора — 1800 обертів за хвилину. Вихідний Вал під шпонку, діаметром 19 мм.
Для редуктора потрібна олія об'єму якої становить 1,1 літра.
Виробник рекомендує заливати в редуктор мотоциклетну оливу SAE5W40
Розміри під кріплення:
Горизонтально: 165 мм.
Вертикально: 75 мм
Довжина вала: 50 мм.
Діаметр вала: 19 мм. шпонка.
Гарантія на бензиновий двигун — 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність | 6.5 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | 168 |