Аккумулятор 12N9-BS 12V 9Ah OUTDO (GEL)
Плюсова клема: Ліворуч
Вольтаж,В: 12V
Ємність, (А·год): 9 А
Тип електроліту: GEL
Клеми: Бічні
Довжина, (мм): 137 мм
Висота, (мм): 135 мм
Ширина (мм): 77 мм
Тип: Необслуговуваний
OUTDO. Мотоциклетні акумуляторні батареї «OUTDO» — бренд акумуляторів високої продуктивності компанії Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co., Ltd. (Чженчжоу, Китай). Компанія заснована 1997 року та розташована в економічній зоні "Золотого трикутника".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5106 |
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мотоцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Помаранчевий |