Аккумулятор 12V 10A SLA 151*98*95 мм DB12-10 TERRI — це універсальний олив'яно-кислотний акумулятор, призначений для будь-якої портативної техніки, яка працює від 12V. Такою технікою може слугувати: ліхтар або освітлення, дитячий електроавтомобіль, портативні торгові ваги, ДБЖ від комп'ютера та інше. Акумулятор виготовлений за технологією «Свинцево-кислотний SLA». Електроліт цього акумулятора має гелевий стан, не боїться нахилів, переворотів. Також цей акумулятор не боїться низьких розрядів і мінусової температури.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Вага | 3 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | V10, DB12 |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 |
| Довжина | 151 |
| Клас | Новий |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 98 |