

177 ₴
Світлодіодна фара з цоколем BA20D ідеально підходить для мотоциклів та електротранспорту. Вона забезпечує яскраве, стабільне та рівномірне освітлення завдяки потужним світлодіодам CSP з кутом освітлення 360°.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування: Ідеально підходить для використання як передній фари мотоциклів, електричних мотоциклів та інших транспортних засобів, обладнаних цоколем BA20D.
Комплектація
Ця світлодіодна фара гарантує надійність, довговічність і безпеку на дорозі, незалежно від погодних умов або часу доби. Чудовий вибір для модернізації освітлювальних систем вашого транспорту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | БД-013 |
| Виробник | Без бренду |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Квадроцикл, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Моторолер, Снігохід, Мопед, Скутер |
| Цоколь | BA20D |
| Основні | |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 6000K |