

216 ₴
Сучасна світлодіодна фара з цоколем P15D призначена для мотоциклів і електричного транспорту. Вона забезпечує яскраве, стабільне та рівномірне освітлення завдяки використанню потужних світлодіодів CSP з кутом освітлення 360°.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування: Ідеально підходить для використання як ближнього та дальнього світла мотоциклів, електричних мотоциклів та іншої техніки, обладнаної цоколем P15D.
Комплектація
Ця світлодіодна фара стане чудовим вибором для поліпшення освітлення вашого транспорту, забезпечуючи надійність, безпеку та комфорт під час руху в будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | БД-014 |
| Виробник | Без бренду |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | P15 |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Квадроцикл, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Моторолер, Снігохід, Мопед, Скутер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 6000K |