1 216 ₴
Характеристики
| Тип мототехніки | Мотоцикл Мопед Скутер |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Стан | Нове |
| Код запчастини | 3394 |
Опис
Акумулятор YB7BL-BS МОТО (GEL) оранжевий OUTDO 147*59*128
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Стан | Новий |
| Тип мототехніки | Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Помаранчевий |