2 629 ₴
Характеристики
| Тип мототехніки | Мотоцикл Мопед Скутер |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Стан | Нове |
| Код запчастини | 3175 |
Опис
Аккумулятор 12V-20A 6-DZF-20 електровелосипед 180x168x78 зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | V20 |
| Тип мототехніки | Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Помаранчевий |